Kosmetyka i stylizacja paznokci

Zdrowy wygląd, jędrna i sprężysta skóra, smukła i zgrabna sylwetka to wygląd pożądany przez każdego z nas. Nasz salon pragnie podążać i sprostać wymaganiom i oczekiwaniom zarówno kobiet jak i mężczyzn pragnących zadbać o swoją skórę. Pozwól się zaprosić by sprawić sobie dobre samopoczucie i zadbany wygląd, który będzie towarzyszyć Ci przez całe życie.
Gabinet prowadzi dyplomowana kosmetyczka, która posiada liczne certyfikaty potwierdzające kwalifikacje. W gabinecie znajdą państwo fachową poradę i pomoc w trapiących was problemach kosmetycznych.
Pracujemy na produktach tj: Bielenda, Loreal, Inglot, De Noyles.

 Dłonie są naszą wizytówką, dlatego ważne jest, aby odpowiednio o nie zadbać i pielęgnować. Skóra rąk jest delikatna, przez co narażona na wysuszenie a paznokcie odzwierciedlają kondycję organizmu.
Jeżeli chcesz aby Twoje dłonie oraz paznokcie były piękne, zdrowe i zadbane to zapraszamy do naszej profesjonalnej manikiurzystki. Pracujemy na produktach tj: Nails Company, Cosmo Nails, Bielenda.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Już od 15 LIPCA 
w LOOK & LANS 
nowa usługa!!!

Profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 
PROMOCJA!!!
ZAŁOŻENIE : 200 zł
UZUPEŁNIENIE :  od 70 zł do  130 zł
ŚCIĄGANIE RZĘS : 25 zł

Witam serdecznie :)

Zapraszam Panie na profesjonalny zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1 

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs 1:1 polega na przyklejeniu rzęsy syntetycznej do rzęsy naturalnej w proporcji jedna rzęsa naturalna do jednej rzęsy syntetycznej. Rzęsy doklejane wypadają razem z rzęsą naturalną, gdy ta skończy swój żywot:). Efekt przedłużonych rzęs powinien się utrzymać przez ok. 4 tyg.

W czasie noszenia rzęsek nie trzeba ich malować, ani podkręcać - z takimi się budzimy:) Rzęsy nie wymagają również zbyt dużo pielęgnacji - wystarczy je przeczesać szczoteczką 1-2 razy dziennie.

Doklejane rzęski są wodoodporne, wyglądają jak naturalne - nie trzeba zmieniać dla nich stylu życia - można w nich pływać, chodzić na saunę, uprawiać sport. Sama noszę, więc wiem co mówię:)

Rzęsy można nosić długofalowo, jak również jednorazowo.

Długofalowo = rzęsy trzeba uzupełniać  co 4 tyg.
Jednorazowo= zakładamy rzęsy, a po ok.4 tyg. zdejmujemy je za pomocą specjalnego preparatu - cały zabieg trwa ok.30min - po zdjęciu rzęs syntetycznych rzęsy naturalne zostają na swoim miejscu:)
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs wykonuję w czasie ok.3 godzin - jestem osobą bardzo dokładną, dlatego wolę poświęcić więcej mojego czasu, by uzyskać lepszy efekt. Zabieg jest bezbolesny a w czasie jego trwania można się zdrzemnąć:)

Dla wzmocnienia końcowego efektu proponuję wykonanie henny rzęs kilka dni przed przedłużaniem. 
Hennę wykonujemy w cenie 10zł. 
 
Zapraszamy wszystkie panie!!!